6 lipca 2017

Auto dla kobiety

Auto dla kobiety – jak wybrać?

 

Kobiety wybierają głównie oczami. Samochód powinien być przede wszystkim ładny, praktyczny, stosunkowo nowy i z niewielkim przebiegiem.

  1. Małe – takim autem zdecydowanie łatwiej jeździ się po mieście. Łatwiej manewruje się nim w czasie jazdy i w trakcie parkowania.
  2. Bezpieczne, przystosowane do przewożenie dzieci – kwestia bezpieczeństwa jest niezwykle ważna, szczególnie gdy samochodem będą przewożone dzieci. Warto więc zwrócić uwagę, czy samochód posiada poduszki powietrzne i system do mocowania fotelików dziecięcych Isofix. W tym przypadku warto również zwrócić uwagę na pojemność bagażnika, tak aby można w nim było przewieźć np. wózek dziecięcy.

 

 

  1. Ekonomiczne – małe auta zużywają mniej paliwa. Ma to szczególne znaczenie poruszając się autem po mieście i stojąc w korkach. Można postawić na auto na benzynę, na małe ekonomiczne diesle bądź na coraz bardziej popularne i oszczędne auta hybrydowe lub na auta na prąd.
  2. Komfortowe – auto powinno być wygodne, tak aby podróż byłą dla nas przyjemnością. Komfortowe, regulowane fotele, elektryczne szyby, centralny zamek, klimatyzacja, radio i liczne schowki bez wątpienia uprzyjemnią codzienne korzystanie z samochodu.