6 lipca 2017

Samochody sportowe

Samochody sportowe dla wymagających

Garnitur, eleganckie buty czy nowoczesny zegarek to nieodzowny element wizerunku współczesnego mężczyzny. Nie od dziś wiadomo, że przedłużeniem męskiego ego jest jego „fura”. Istnieje kilka marek samochodów, których żaden facet by się nie powstydził i chętnie przygarnął do swojego garażu:

  1. LaFerrari (F70) – ten supersamochód, który został wyprodukowany w 2013 jako pierwszy samochód hybrydowy tej marki. Znaczący udział przy jego projekcie mieli Felipe Massa i Fernando Alonso. To najszybszy, najmocniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie samochód marki.

  1. Lamborghini Veneo – ten samochód powstał w celu uczczenia 50-lecia istnienia marki Lamborghini w 2013 roku. Powstało ich tylko 7 egzemplarzy w kolorze szarym z bocznymi akcentami w kolorze białym zielonym i czerwonym – kolorami flagi Włoch).

  1. Bugatti 16.4 Veyron – to jeden z najszybszych i najdroższych samochodów supersportowych na świecie. Wyprodukowany w 2005 roku przez niemiecki koncern Volkswagen AG pod marką Bugatti. Jego maksymalna prędkość to 420 km/h.